Blachodachówka w Zielonej Górze

Najlepsza blachodachówka w województwie Lubuskim

Blachodachówka umożliwia pokrycie dachu i mimo że jest tańszym rozwiązaniem niż klasyczna dachówka, to ma wiele zalet i jest często pierwszym wyborem tych, którzy budują dom. Najczęściej można ją dostrzec na dachach domów jednorodzinnych, ale też na różnych mniejszych obiektach, np. na garażach czy altankach. Jest bardzo łatwa w montażu, wystarczy przykręcić ją wkrętami samogwintującymi. Doświadczeni fachowcy bardzo szybko uporają się z jej założeniem. Można zakładać ją zarówno na nowopowstałe budowle, ale również na te, które poddawane są remontowi. 

trwała blachodachówka zielona góra
blachodachówka lubuskie

Okres użyteczności naszej blachodachówki w Zielonej Górze

Blachodachówka charakteryzuje się trwałością, potrafi prawidłowo spełniać swoją funkcję kilkadziesiąt lat. Okres użytności jest przewidziany na okres 20- 60 lat Zależy to od warunków atmosferycznych i sposobu dbania właściciela. Blachodachówka z naszej hurtowni stali w pobliżu Nowej Soli jest  odporna na korozję i blaknięcie. 

Dbamy o trwałość i estetykę blachodachówki w Zielonej Górze i całym województwie Lubuskim

Nie trzeba przejmować się tym, że po kilku latach straci ona swój kolor. Blachodachówka powstaje z ocynkowanej blachy, a następnie może zostać pokryta różnymi rodzajami powłok, które wpłyną na jej trwałość lub estetykę. Może mieć różną grubość i rodzaj przetłoczenia – dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Blachodachówka na każdy typ dachu w Zielonej Górze

Co ważne, blachodachówka jest dość uniwersalna, sprawdzi się we wszystkich domach o stromych dachach. Znaczącą zaletą jest też to, że jest stosunkowo lekka, a dzięki temu może być wykorzystywana w budynkach o gorszej jakości konstrukcji oraz dzięki tej cesze sam montaż jest prostszy. Blachodachówka w porównaniu z innymi materiałami zapewnia najlepszą szczelność, dzięki czemu wykluczone jest ryzyko przedostawania się do domu zimna czy co gorsze – wody. Oprócz tego, że sama cena materiału jest dość niska, to jeszcze jej montaż nie wymaga dużego wkładu finansowego.

blachodachówka zielona góra
trwała blachodachówka lubuskie

Blachodachówka od najlepszych producentów w województwie Lubuskim w Centro-Metal

Ważne jest kupienie blachodachówki od sprawdzonego producenta. To właśnie dzięki kupieniu jej u pewnego źródła można liczyć na to, że blachodachówka wytrwa ponad 50 lat. Takim pewnym źródłem jest nasza hurtownia Centro-Metal. Znajdą u nas Państwo blachodachówki o najwyższej jakości oraz w najlepszej cenie. Ponadto w naszej hurtowni jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych klientów w profile stalowe czy blachy trapezowe w województwie Lubuskim

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się z nami

Mają państwo jakieś pytania? Prosimy o kontakt z nami, postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Transport

Zapewniamy transport na terenie całego miasta i powiatu oraz cięcie elementów w trosce o naszych klientów.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 13:00