Profile stalowe

Profile stalowe w Zielonej Górze

Profile stalowe są dobrze znane wszystkim z branży budowlanej. Powstają ze stopu żelaza i używa się ich podczas budowy konstrukcji szkieletowych. Służą do łączenia konkretnych elementów, ale mają wiele innych zastosowań. 

Zastosowanie profili stalowych

To produkt, który można wykorzystać w różnych częściach konstrukcji. Profile stalowe występują w różnych odmianach: ściennych, ościeżnicowych i sufitowych. Profile tworzą więc konstrukcje ścienne i sufitowe oraz umożliwiają osadzenie drzwi. Wykorzystuje się je również do wykonania pionów instalacyjnych czy ogrodzeń.

profile stalowe zielona góra
profile stalowe Zielona Góra, Nowa Sól, Żary

 Wysoka jakość profili stalowych w Centro-Metal w Zielonej Górze

Oferowane przez naszą hurtownię stali, profile stalowe są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, a także na uszkodzenia mechaniczne. Nie trzeba się martwić o jakiekolwiek odkształcenia z biegiem lat. Profile te gwarantują stabilność tworzonej konstrukcji. Charakteryzują się łatwą obróbką, twardością, ale jednocześnie sprężystością. 

W jakim rozmiarze można znaleźć profile stalowe w Centro-Metal w Zielonej Górze? 

Zapewniamy profile stalowe w różnych rozmiarach – różnią się nie tylko długością i szerokością, ale też grubością. Zazwyczaj im grubszy profil, tym wyższa jego wytrzymałość. Jednak grubość i długość profili stalowych zależy od indywidualnych potrzeb naszych klientów i  potrzeb budowy w Zielonej Górze.  Również podobnie podchodzimy do  ich kształtu oraz wersji – otwartej lub zamkniętej. 

profile stalowe Zielona Góra - Lubuskie
Najlepsze profile stalowe w Zielonej Górze

Szeroka oferta profili stalowych i innych produktów w Zielonej Górze

Nasza hurtownia stali dba o to, aby wszyscy klienci mogli otrzymać wysokiej jakości produkt dostosowany według  indywidualnych preferencji. Wybieramy produkty od najlepszych producentów, a także świadczymy szereg usług, które pomogą nam w dopasowaniu naszych produktów do Państwa potrzeb. W naszej hurtowni poza profilami stalowymi dostarczamy również blachodachówkę oraz blachę trapezową w Zielonej Górze i całym województwie Lubuskim.

Skontaktuj się z nami

Mają państwo jakieś pytania? Prosimy o kontakt z nami, postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Transport

Zapewniamy transport na terenie całego miasta i powiatu oraz cięcie elementów w trosce o naszych klientów.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 13:00