Blacha trapezowa w Lubuskim

Trwała blacha trapezowa w Żarach

Blachę trapezową wykorzystuje się zazwyczaj podczas remontowania dachu, ale produkt ten ma jeszcze kilka zastosowań. To materiał, który jest bardzo trwały i nie stwarza problemów przy montażu. Cechuje go też lekkość. Nazwa tej blachy pochodzi od tego, że jej przetłoczenia są w kształcie trapezu. 

Blacha trapezowa – zalety

Główną zaletą blachy trapezowej jest jej wysoka jakość w bardzo korzystnej cenie. Kupno tego rodzaju blachy pozwala zminimalizować koszty remontu. Są też odporne na warunki atmosferyczne – zarówno na deszcz czy wiatr, ale też na promienie słoneczne. Na blachę trapezową nie wpływają temperatury, dobrze sprawdza się przy niskich, jaki i przy wysokich temperaturach. 

blacha trapezowa zielona góra

Jaką blachę trapezową wybrać w Zielonej Górze i Nowej Soli?

Blachy mają różne pokrycia oraz profile. Od tych drugich przede wszystkim zależy ich zastosowanie. Blacha o niskim profilu sprawdzi się jako elewacja lub do budowania garażu. Wysokie profile umożliwiają pracę na dużych dachach, nawet na dachach budynków handlowych. Dzięki szerokiemu wyborowi profili w naszej hurtowni stali w pobliżu Zielonej Góry i Nowej Soli, można dobrać blachę do swoich potrzeb. Bez względu na profil nasze blachy trapezowe zapewnią konstrukcji sztywność. Jeżeli chodzi o powłoki, to blachy trapezowe zazwyczaj posiadają powłokę poliestrową, ale można spotkać się też z blachą alucynkową. 

Bogaty sposób wykorzystania blach trapezowych 

Zastosowanie blachy trapezowej zależy również od jej rodzaju – wyróżnia się blachy konstrukcyjne oraz osłonowe. Blacha konstrukcyjna tworzy zwykle warstwę nośną na dachu, natomiast blachy osłonowe mają więcej zastosowań. Tworzy się z nich obudowy magazynów, ale są też częściej wykorzystywane przy małych remontach przydomowych. Blachy trapezowe można również dostrzec na przydomowych altanach, na bardziej zabudowanych przystankach (często PKS) lub na zadaszeniach klatek schodowych w blokach.

Najlepsza blacha trapezowa w województwie Lubuskim w Centro-Metal

Jeżeli chcą Państwo kupić dobrej jakości blachę trapezową, to zapraszamy do składania zamówień w Centro-Metal. Nasza firma oferuje również blachodachówkę oraz profile stalowe w Zielonej Górze i okolicy. Dbamy o to, aby sprzedawane u nas wyroby hutnicze były starannie wykonane i trwałe. Zakupy w naszej firmie dają Państwu pewność, że zakupiony produkt będzie spełniać Państwa oczekiwania i będzie zgodny z opisem. Cena blach jest bardzo korzystna, więc radzimy nie zwlekać z podejmowaniem decyzji!

Zapraszamy do zakupów

Skontaktuj się z nami

Mają państwo jakieś pytania? Prosimy o kontakt z nami, postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi.

Transport

Zapewniamy transport na terenie całego miasta i powiatu oraz cięcie elementów w trosce o naszych klientów.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 13:00